Telefon Numaralarımız

Kelebek Kız Öğrenci Yurdu . Erken Kayıt İmkanlarından Yararlanmak için 0452 333 5 000

Tel: +90 452 333 5000

Değerli Misafirlerimiz Şehrimize ve Pansiyonumuza Hoş Geldiniz

Genç Cumhuriyet’imizin dinamizmini kendisine örnek alarak 2011 yılında hizmete açılan Özel Kelebek Kız Pansiyonu, Ünye’nin şehir merkezinde yer almaktadır. 125 kişilik kapasitesi ile profesyonel yönetim anlayışı, deneyimli ve sıcakkanlı kadrosu ile kızlarımızın, bayanlarımızın ve velilerimizin ihtiyaç duydukları hizmet sektöründeki boşluğu kaliteyle buluşturup sektöre sunarak farkını açık ara ortaya koymuştur.
Temizliğe, güvenliğe, rahatlığa ve bütün bunları en minimum rakamlarla sizlere sunan yurdumuz disiplinli, dürüst ve ilkeli yönetim anlayışı sayesinde sektörde önemli bir marka haline gelmeyi amaçlamaktadır.


Kurucu
Abdulkadir Mutlu, 1960 yılında Ünye’de doğdu. İlk-orta-liseyi bitirdikten sonra askerlik ve akabinde ticarete başladı.1986 tarihinde evlendi. 2 erkek ve 1 kız çocuğu olan Abdulkadir MUTLU yönetici olarak yaptığı ticarette kazanmış olduğu deneyim ve birikim sayesinde yeni bir sektörde hizmet vermeye karar veren Abdulkadir Mutlu, eşiyle birlikte 1500 M2 geniş bir alanda kız öğrencilere mahsus çalışanlarının tamamen bayan olduğu, Özel Kelebek Pansiyonu’nu açmaya karar verdi. Hem ikametinin altında oluşu hem de Müdürlüğünü yaptığı market ile aynı binada oluşu ve eşinin kendisine destek vermesiyle bu kararı aldı.
Tuğba Mutlu, 1968 yılında Ünye’de doğdu. Kız Meslek Lisesi mezunu. Dört yıl kantin işletmeciliği yaptı. Burada kazandığı deneyim ve birikimini kendi iş yerinde devam etmeye karar verdi.
Şehrimizde herhangi bir amaçla bulunan, konaklayan ve ziyaret eden kızlarımızın ve bayanlarımızın barınma sorunlarından dolayı kız velilerinin güvenilir, rahat, düzgün bir ortam aramalarının bu kararı almasında en büyük etken oldu. Pansiyon çalışanlarının tamamen bayan oluşu, kendisinin bizzat işin başında oluşu güven ve kaliteli hizmet sorununu ortadan kaldıracağına inanıyor.
Kelebek Kız Öğrenci Pansiyonu altında faaliyet gösterene firmamız Milli Eğitim tarafından KYK yurtları yönetmeliğine göre düzenli olarak denetlenmektedir.


Fiyat Politikamız
Pansiyon binamızın mülkiyeti yönetim kadromuza ait olduğundan yüksek kira bedelleri ödenmediği için pansiyonumuz diğer yurt ve pansiyonların uygulayamadığı cazip bir fiyat politikası uygulayabilmektedir.
Ünye’de en ekonomik ve üst düzeyde kaliteli özel pansiyon konumunda olmayı hedefleyen pansiyonumuz devlet yurdu fiyatları düzeyinde oda fiyatları sunmakta ve böylece her alım gücüne hitap etmektedir.

Yönetici ve Yardımcı Hizmet Kadromuz

Abdulkadir MUTLU

Kurucu Müdür

Tuğba MUTLU

Kurucu Müdür

Cansu GÜZELKAYA

İşletme Müdürü

Necla GÖYÜNÇ

Yemekhane Görevlisi

Ayşe ALTUNOK

Temizlik Görevlisi

Gülcan KESKİN

Gündüz Güv. Gör.

Hatice ZORLU

Gece Güv. Gör.

Ahmet YILMAZ

Servis Görevlisi

Kelebek Kız Pansiyonu
Instagram
No images found!
Try some other hashtag or username