VTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM Slideshow
misyonumuz

Yarattığımız marka değeri ile çağdaş, kaliteli ve sağlıklı yaşamın öncüsü olmak, en üst seviyede sürekli gelişme anlayışını gerektirir. Böylece kızlarımızı, bayanlarımızı ve velilerimizi kalite anlayışımızın temel noktası haline getirmek için ve daha yüksek standartlarda hizmet verebilmek için, dünyaya ve değişime açık olup sürekli yenilik yapmak kuruluşumuzun vazgeçilmez ilkesidir.

Şehrimizde herhangi bir sebeple konaklayan veya ziyaret eden kızlarımız ve bayanlarımız,  yabancılık çekmeden rahat, huzurlu hayat sürmeleri ve büyük ailemize çabuk adapte olmaları için tüm imkânları her zaman en iyi şekilde sunmak görevimizdir. Dolayısıyla yönetim ve hizmet anlayışımızın temelinde sevgi dolu, uygar, saygılı, toleranslı bir davranış sergilemek vardır.

Kuruluşumuzun vereceği hizmetlerin kalitesi ancak çalışanlarımızın kalitesi kadar olur düşüncesiyle, personelin en profesyonelini  ve en özverilisini çalıştırmaya özen göstermekteyiz.

Kısacası tüm personelimizin ve müşterilerimizin gönüllü destekleriyle misyonumuz kızlarımızın, bayanlarımızın ve velilerimizin memnuniyeti için kaliteyi süreklilik hale getirip geliştirmek; gerek gerek konuklarımız, gerekse personelimizle kalite konusunda devamlı iş birliği içinde olarak kaliteli yaşam ortamını geliştirip, güvence altına almaktır.