VTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM Slideshow
vizyonumuz

Özel Kelebek Kız Pansiyonu  olarak temiz, güvenli ve son derece konforlu konaklama imkânı sunmayı hedeflemekteyiz. Saydam, homojen ve de dinamik olduğu kadar büyük ve sıcak aile ortamı yaratarak hizmetimizde en üst kalite seviyesini yakalamak vizyonumuzdur. Böylece kızlarımız ve velilerimizin her türlü ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak sonsuz memnuniyetlerini sağlamak amacımızdır.

Sorumluluklarımızı kusursuz bir şekilde yerine getirerek hedeflediğimiz “İhtiyaç odaklı hizmeti” gerçekleştirmek, kurum kültürümüzün vazgeçilmez anlayışıdır.

En önemli  politikamız ise hedef kitlemizin sonsuz güvenini kazanıp eğitimlerine katkıda bulunabilmektir. Sunulan üst düzey hizmetlerin yanı sıra öğrencilerimize kendi aile ortamlarının özlemini hissettirmeden  aynı şefkat ve huzur ortamını sağlamak en önemli görevimizdir. Dolayısıyla Özel kelebek Kız Pansiyonu, sadece pansiyon  veya konaklama faaliyetleri sunmaktan ziyade ailesine katılacak yeni fertlere kucak açmayı temel bir ilke olarak görmektedir.

Uzun yıllardır  verdiğimiz hizmet sektöründen  aldığımız eğitim ve kültürü harmanlayarak işletmemize değişik uygulama ve bakış açısı kazandırıp hizmetlerimize büyük farklılıklar getirerek öğrencilerimizin öğrenim hayatlarını kolaylaştırmaya çalışmak vazgeçilmez kazanımlarımız arasındadır. Diğer kuruluşlardan çok daha ayrıcalıklı olduğumuzu hedef kitlemize hissettirerek konum ve duruşumuzu sabitleştirmek en önemli ilkemizdir.