VTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM Slideshow
kurucu

Abdulkadir Mutlu, 1960 yılında Ünye'de doğdu. İlk-orta-liseyi bitirdikten sonra askerlik ve akabinde ticarete başladı.1986 tarihinde evlendi. 2 erkek ve 1 kız çocuğu olan Abdulkadir MUTLU halen ticaretle uğraşmakta olup, kendi binasında  bulunan 1200 m2 alanda faaliyet gösteren Bahar Market isimli işyerinde şirket müdürlüğü yapmaktadır.

Marketin üzerinde bulunan kendi binasını ticarette kazanmış olduğu deneyim ve birikim sayesinde yeni bir sektörde hizmet vermeye karar veren Abdulkadir Mutlu, eşiyle birlikte 1500 m2 geniş bir alanda kız öğrencilere mahsus çalışanlarının tamamen bayan olduğu, Özel Kelebek Pansiyonu’nu açmaya karar verdi. Hem ikametinin altında oluşu hem de Müdürlüğünü yaptığı market ile aynı binada oluşu ve eşinin kendisine destek vermesiyle bu kararı aldı.

Tuğba Mutlu, 1968 yılında Ünye’de doğdu. Kız Meslek Lisesi mezunu .Dört yıl kantin işletmeciliği yaptı. Burada kazandığı deneyim ve birikimini kendi iş yerinde devam etmeye karar verdi.

Şehrimizde herhangi bir amaçla bulunan, konaklayan ve ziyaret eden kızlarımızın ve bayanlarımızın barınma sorunlarından dolayı kız velilerinin güvenilir, rahat, düzgün bir ortam aramalarının bu kararı almasında en büyük etken oldu. Pansiyon çalışanlarının tamamen bayan oluşu, kendisinin bizzat işin başında oluşu güven ve kaliteli hizmet sorununu ortadan kaldıracağına inanıyor.