VTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM SlideshowVTEM Slideshow
Ana Sayfa Kurumsal

Kurumsal

hakkimizda

Genç Cumhuriyet’imizin dinamizmini kendisine örnek alarak 2011 yılında hizmete açılan Özel Kelebek Kız Pansiyonu, Ünye’nin şehir merkezinde yer almaktadır. 125 kişilik kapasitesi ile profesyonel yönetim anlayışı, deneyimli ve sıcak kanlı kadrosu ile kızlarımızın, bayanlarımızın ve velilerimizin ihtiyaç duydukları hizmet sektöründeki boşluğu kaliteyle buluşturup sektöre sunarak farkını açık ara ortaya koymuştur.

Temizliğe, güvenliğe, rahatlığa ve bütün bunları en minimum rakamlarla sizlere sunan yurdumuz disiplinli, dürüst ve ilkeli yönetim anlayışı sayesinde sektörde önemli bir marka haline gelmeyi amaçlamaktadır.

 
kurucu

Abdulkadir Mutlu, 1960 yılında Ünye'de doğdu. İlk-orta-liseyi bitirdikten sonra askerlik ve akabinde ticarete başladı.1986 tarihinde evlendi. 2 erkek ve 1 kız çocuğu olan Abdulkadir MUTLU halen ticaretle uğraşmakta olup, kendi binasında  bulunan 1200 m2 alanda faaliyet gösteren Bahar Market isimli işyerinde şirket müdürlüğü yapmaktadır.

Marketin üzerinde bulunan kendi binasını ticarette kazanmış olduğu deneyim ve birikim sayesinde yeni bir sektörde hizmet vermeye karar veren Abdulkadir Mutlu, eşiyle birlikte 1500 m2 geniş bir alanda kız öğrencilere mahsus çalışanlarının tamamen bayan olduğu, Özel Kelebek Pansiyonu’nu açmaya karar verdi. Hem ikametinin altında oluşu hem de Müdürlüğünü yaptığı market ile aynı binada oluşu ve eşinin kendisine destek vermesiyle bu kararı aldı.

Tuğba Mutlu, 1968 yılında Ünye’de doğdu. Kız Meslek Lisesi mezunu .Dört yıl kantin işletmeciliği yaptı. Burada kazandığı deneyim ve birikimini kendi iş yerinde devam etmeye karar verdi.

Şehrimizde herhangi bir amaçla bulunan, konaklayan ve ziyaret eden kızlarımızın ve bayanlarımızın barınma sorunlarından dolayı kız velilerinin güvenilir, rahat, düzgün bir ortam aramalarının bu kararı almasında en büyük etken oldu. Pansiyon çalışanlarının tamamen bayan oluşu, kendisinin bizzat işin başında oluşu güven ve kaliteli hizmet sorununu ortadan kaldıracağına inanıyor.

 
vizyonumuz

Özel Kelebek Kız Pansiyonu  olarak temiz, güvenli ve son derece konforlu konaklama imkânı sunmayı hedeflemekteyiz. Saydam, homojen ve de dinamik olduğu kadar büyük ve sıcak aile ortamı yaratarak hizmetimizde en üst kalite seviyesini yakalamak vizyonumuzdur. Böylece kızlarımız ve velilerimizin her türlü ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak sonsuz memnuniyetlerini sağlamak amacımızdır.

Sorumluluklarımızı kusursuz bir şekilde yerine getirerek hedeflediğimiz “İhtiyaç odaklı hizmeti” gerçekleştirmek, kurum kültürümüzün vazgeçilmez anlayışıdır.

En önemli  politikamız ise hedef kitlemizin sonsuz güvenini kazanıp eğitimlerine katkıda bulunabilmektir. Sunulan üst düzey hizmetlerin yanı sıra öğrencilerimize kendi aile ortamlarının özlemini hissettirmeden  aynı şefkat ve huzur ortamını sağlamak en önemli görevimizdir. Dolayısıyla Özel kelebek Kız Pansiyonu, sadece pansiyon  veya konaklama faaliyetleri sunmaktan ziyade ailesine katılacak yeni fertlere kucak açmayı temel bir ilke olarak görmektedir.

Uzun yıllardır  verdiğimiz hizmet sektöründen  aldığımız eğitim ve kültürü harmanlayarak işletmemize değişik uygulama ve bakış açısı kazandırıp hizmetlerimize büyük farklılıklar getirerek öğrencilerimizin öğrenim hayatlarını kolaylaştırmaya çalışmak vazgeçilmez kazanımlarımız arasındadır. Diğer kuruluşlardan çok daha ayrıcalıklı olduğumuzu hedef kitlemize hissettirerek konum ve duruşumuzu sabitleştirmek en önemli ilkemizdir.

 
misyonumuz

Yarattığımız marka değeri ile çağdaş, kaliteli ve sağlıklı yaşamın öncüsü olmak, en üst seviyede sürekli gelişme anlayışını gerektirir. Böylece kızlarımızı, bayanlarımızı ve velilerimizi kalite anlayışımızın temel noktası haline getirmek için ve daha yüksek standartlarda hizmet verebilmek için, dünyaya ve değişime açık olup sürekli yenilik yapmak kuruluşumuzun vazgeçilmez ilkesidir.

Şehrimizde herhangi bir sebeple konaklayan veya ziyaret eden kızlarımız ve bayanlarımız,  yabancılık çekmeden rahat, huzurlu hayat sürmeleri ve büyük ailemize çabuk adapte olmaları için tüm imkânları her zaman en iyi şekilde sunmak görevimizdir. Dolayısıyla yönetim ve hizmet anlayışımızın temelinde sevgi dolu, uygar, saygılı, toleranslı bir davranış sergilemek vardır.

Kuruluşumuzun vereceği hizmetlerin kalitesi ancak çalışanlarımızın kalitesi kadar olur düşüncesiyle, personelin en profesyonelini  ve en özverilisini çalıştırmaya özen göstermekteyiz.

Kısacası tüm personelimizin ve müşterilerimizin gönüllü destekleriyle misyonumuz kızlarımızın, bayanlarımızın ve velilerimizin memnuniyeti için kaliteyi süreklilik hale getirip geliştirmek; gerek gerek konuklarımız, gerekse personelimizle kalite konusunda devamlı iş birliği içinde olarak kaliteli yaşam ortamını geliştirip, güvence altına almaktır.

 
fiyatpolitikamz

Pansiyonumuz, öğrencilerimizin eğitimlerine odaklanabilecekleri, başarılı olabilecekleri rahat ve güvenli yaşam ortamını sağlamakla birlikte velilerimizin imkânlarını da düşünüp onları zorlamadan ekonomik ücretler ve her bütçeye göre uygun ödeme şartları sunmaktadır.

Özel Kelebek Kız Öğrenci Pansiyonu bu konuda Ünye’de model alınan ve sektöre model olan bir kurum haline gelmeyi amaçlamaktadır.

Pansiyon binamızın mülkiyeti yönetim kadromuza ait olduğundan yüksek kira bedelleri ödenmediği için pansiyonumuz diğer yurt ve pansiyonların  uygulayamadığı cazip bir fiyat politikası uygulayabilmektedir.

Ünye’de en ekonomik ve üst düzeyde kaliteli özel pansiyon  konumunda olmayı hedefleyen pansiyonumuz  devlet yurdu fiyatları düzeyinde oda fiyatları sunmakta ve böylece her alım gücüne hitap etmektedir.

 

NoT: Oda numaralarının başında bulunan rakam bulunduğu katı göstermektedir. (Örn: 303 numaralı oda 3.Kat 03 numaralı odadır.)